MATSALSMÖBEL, 9 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

1110629. MATSALSMÖBEL, 9 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

6 stolar. Rygghöjd 82,5 cm
2 karmstolar. Rygghöjd 82,5 cm
1 bord. Längd 139 cm. Bredd 99 cm. Höjd 75 cm.
Brännstämplade. Medföljer 2 iläggsskivor på 55 cm styck.

Skavmärken och slitage. Bordsskiva med färgsprickor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar. Rygghöjd 82,5 cm

Antal besök: 813