MATSALSMÖBEL, 9 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.
1110629. MATSALSMÖBEL, 9 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.
6 stolar. Rygghöjd 82,5 cm
2 karmstolar. Rygghöjd 82,5 cm
1 bord. Längd 139 cm. Bredd 99 cm. Höjd 75 cm.
Brännstämplade. Medföljer 2 iläggsskivor på 55 cm styck.
Skavmärken och slitage. Bordsskiva med färgsprickor och fläckar.
6 stolar. Rygghöjd 82,5 cm