FAT, silver, 1900-tal, vikt ca 153 gram.

111040. FAT, silver, 1900-tal, vikt ca 153 gram.

Diameter 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 360