UTTERBRÄDA, trä, metall, 1900-talets mitt.

1110386. UTTERBRÄDA, trä, metall, 1900-talets mitt.

12 krokar. Längd 49, bredd26, höjd 9 cm.

Bruksslitage Enlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage Enlupen metall.

Antal besök: 4 282