Höjd ca 168 cm
Bredd ca 114 cm
Djup ca 45 cm.
Bruksslitage, repor & märken.
Höjd ca 168 cm
Bredd ca 114 cm
Djup ca 45 cm.
Bruksslitage, repor & märken.