SOFFA, 3-sits, 1970-tal.

SOFFA, 3-sits, 1970-tal.
1110338. SOFFA, 3-sits, 1970-tal.

Soffa i beige,vit, brun, svart bouclé
Längd 230 cm
Djup 83 cm.

Bruksslitage, åldersslitage, större fläck på en plymå, småfläckar för övrigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 230 cm
Djup 83 cm.

Antal besök: 715