FRANTZ CHARLET. Kolorerad etsning. Signerad.

111032. FRANTZ CHARLET. Kolorerad etsning. Signerad.

Man med bok. Inramad bakom glas. Bildens storlek 65 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 695