KAMNIN, gjutjärn, Husqvarna.

KAMNIN, gjutjärn, Husqvarna.
111026. KAMNIN, gjutjärn, Husqvarna.

Total höjd 98 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 98 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 253