MATGRUPP, bok/krom, modern design.

111004. MATGRUPP, bok/krom, modern design.

bord samt 5 stolar, bordets höjd 73, längd 160, bredd 100 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 038