OKÄND KONSTNÄR. Kortspelarna, olja på duk, kopia efter David Teniers.

111001. OKÄND KONSTNÄR. Kortspelarna, olja på duk, kopia efter David Teniers.

30 x 25 cm.

Krackelyrer, färgbortfall, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 25 cm.

Antal besök: 1 121