CYKEL, Dam, Monark, 1940-tal.

CYKEL, Dam, Monark, 1940-tal.
1109963. CYKEL, Dam, Monark, 1940-tal.

Lackerad stomme, förkromade detaljer, cykelpumphus. Korg.
Hjulstorlek: 70 cm
Höjd till styret: 113 cm.

Ingen luft i däcken. Nyckel sitter fast i låset.
Rost, Slitage. Ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjulstorlek: 70 cm
Höjd till styret: 113 cm.

Rost, Slitage. Ej testad.

Antal besök: 4 066