KOPPARBASE PÅ SMIDESTÄLLNING. 1900-tal.

110984. KOPPARBASE PÅ SMIDESTÄLLNING. 1900-tal.

Diameter 69, höjd 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 69, höjd 49 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 809