PARTI DIVERSE METALL, 4 delar, bl a Spisset i smide. 1800/1900-tal.

11096. PARTI DIVERSE METALL, 4 delar, bl a Spisset i smide. 1800/1900-tal.

Spisset i smide med tillbehör, trebenspanna och hämtare i koppar samt kittel i mässing.
Höjd 21 - 77 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 - 77 cm.

Slitage.

Antal besök: 863