SYPUFF, 1900-talets mitt.

SYPUFF, 1900-talets mitt.
1109483. SYPUFF, 1900-talets mitt.

Textilklädd sypuff med lock och löstagbar fackinreding för sybehör samt underliggande förvaringsyta.
Höjd 40, diameter 38 cm.

Bruksslitage.
Diverse sybehör medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40, diameter 38 cm.

Bruksslitage.
Diverse sybehör medföljer.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 022