KAFFE och TESERVIS, 40 delar, porslin, "Koka", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

1109460. KAFFE och TESERVIS, 40 delar, porslin, "Koka", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

6 tekoppar, 5 tefat, 7 assietter, 6 små assietter, 6 kaffekoppar, 10 kaffefat.

Bruksslitage. Mindre skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 356