PALL med röd galonklädsel, 1950/60-tal.

110933. PALL med röd galonklädsel, 1950/60-tal.

höjd 50, bredd 57, djup 35 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 655