OKÄNG KONSTNÄR, Olja på duk, kopia efter Gustaf Cederström.

110906. OKÄNG KONSTNÄR, Olja på duk, kopia efter Gustaf Cederström.

Otydlig signering och datering.
Ca 94x58cm.
Kopia av Gustaf Cederström målning "Karl XII:s likfärd" från 1878.

Krackelering.
Skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 94x58cm.

Krackelering.
Skador på ram.

Antal besök: 9 098