MALCOLM MORLEY. Komposition, färglitografi, signerad Mm, daterad - 74, numrerad 57/100.

110898. MALCOLM MORLEY. Komposition, färglitografi, signerad Mm, daterad - 74, numrerad 57/100.

Bladmått 75 x 105 cm.

Mindre fläckar. Glaset med sprickor. Ej exminerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 75 x 105 cm.

Antal besök: 941