BÅLSKÅLAR, ett par, porslin, Kina, 1700-tal.

110837. BÅLSKÅLAR, ett par, porslin, Kina, 1700-tal.

Polykroma färger. Diameter 22,5, höjd 10 cm.

Slitage. Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 727