ELASTOLIN soldater och LINEOL skadad1940-tal, 13 delar.

11082. ELASTOLIN soldater och LINEOL skadad1940-tal, 13 delar.

7,5 cm serie, smärre slitage och färgförbättring.

smärre slitage och färgförbättring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 864