MATHILDA RANCH. "Minne af danskursen Warberg 1905". Fotografi. Prägelsignerad Mathilda Ranch, Warberg 1005.

110818. MATHILDA RANCH. "Minne af danskursen Warberg 1905". Fotografi. Prägelsignerad Mathilda Ranch, Warberg 1005.

17x22,5 cm
Oramad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

17x22,5 cm
Oramad.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 837