POJKCYKEL, Yosemite, 20".

POJKCYKEL, Yosemite, 20".
110816. POJKCYKEL, Yosemite, 20".

Blå.

Bruksslitage, repor och märken, skador på sadel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå.

Antal besök: 2 790