1108032. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tavlor, 3 stycken, akvarell samt blandteknik, otydligt signerade.

2 stycken akvareller samt 1 blandteknik
35 x 43, 49 x 40, 49 x 40 cm.

en tavla sned i ramen.

35 x 43, 49 x 40, 49 x 40 cm.

en tavla sned i ramen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1108032

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 240