OPTIKERVERKTYG, 1900-tal.

OPTIKERVERKTYG, 1900-tal.
1107861. OPTIKERVERKTYG, 1900-tal.

Låda med glaslinser+glasögon samt instrument för oftalmoskopering. Instrument, höjd ca 33 cm.

Ålders samt bruksslitage. Buckla. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 955