PAPPERSKORG, läder/papp, 1900-tal.

1107835. PAPPERSKORG, läder/papp, 1900-tal.

Höjd 34,5 cm. Bredd 20 cm. Längd 31 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 333