AILI PEKONEN. Kolteckning, signerad.

1107814. AILI PEKONEN. Kolteckning, signerad.

Personlig hälsning från .modekreatören Aili Pekonen (1907–1986)
44 x 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 32 cm.

Bruksslitage.

Täby Auktionsbyrå
Antal besök: 1 709