Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
LEIF LILJEBLAD. Ekorre vid vattendrag, olja på duk, signerad och daterad -97.
1107554. LEIF LILJEBLAD. Ekorre vid vattendrag, olja på duk, signerad och daterad -97.
ca 45x37 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 45x37 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
559