SIDEBOARD, design Thomas Sandell, IKEA 1990-tal.

1107515. SIDEBOARD, design Thomas Sandell, IKEA 1990-tal.

längd 140 cm
Bredd 45 cm
Höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 140 cm
Bredd 45 cm
Höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 221