BORD med LÅDOR, Jugend, 1900-talets början.

1106995. BORD med LÅDOR, Jugend, 1900-talets början.

höjd 75 cm, bredd 88 cm, djup 89 cm.

bruksslitage, några repor, torrsprickor, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 274