SKRIVSTÄLL, mässing, nyrenässans, 1800/1900-tal.

110666. SKRIVSTÄLL, mässing, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Fötter i form av fiskar. Genombruten sarg. 2 hänklar. Längd 33 cm.

Slitage samt ett defekt gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882