EMALJSKYLT, Good Year, proveniens gamla Bildeve Ängelholm 1940-50-tal.

110653. EMALJSKYLT, Good Year, proveniens gamla Bildeve Ängelholm 1940-50-tal.

Längd 90, bredd 60 cm.

Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90, bredd 60 cm.

Avslag.

Antal besök: 3 464