PLUNTA, BÄGARE samt TESIL, silver, vikt 380 gram.

1106506. PLUNTA, BÄGARE samt TESIL, silver, vikt 380 gram.

Plunta silver, otydliga stämplar. Vikt 200 gram,Graverad dekor av fågel. Längd 13 cm.
Bägare, höjd 15 cm
Tesil, längd 15 cm.

Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bägare, höjd 15 cm
Tesil, längd 15 cm.

Bucklor.

Antal besök: 349