SIDEBOARD, gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

110638. SIDEBOARD, gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Rödbetsad bok. Räfflade luckor. Inrett med hylla och besticklådor. Längd 147, bredd 48, höjd 74 cm.

Slitage, nyckelskyltar saknas, repor och märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 770