WALDEMAR NYSTRÖM. Skärgårdslandskap med betande hästar. Olja på pannå. Signerad och daterad 1952.

110624. WALDEMAR NYSTRÖM. Skärgårdslandskap med betande hästar. Olja på pannå. Signerad och daterad 1952.

45 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 55 cm.

Antal besök: 938