YRJÖ EDELMANN. paket med blått papper och snöre.

1106226. YRJÖ EDELMANN. paket med blått papper och snöre.

signerad färglitografi, HC, dagermått 56x82 cm.

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 811