HÖRNHYLLA, alm, stringmodell, 1900-tal.

1106077. HÖRNHYLLA, alm, stringmodell, 1900-tal.

Längd ca 38 cm, höjd ca 77 cm.

Bruksslitage. färg/plast saknas. fläckar, märken, fanérskador, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 639