STEGPALL, CAMPINGMÖBEL, LÄSBORD, 1900-tal.

1106071. STEGPALL, CAMPINGMÖBEL, LÄSBORD, 1900-tal.

Stegpall, höjd 58 cm
Campingmöbel, längd ihopfälld ca 60 cm
Läsbord, höjd ca 63 cm nedfällt.

Bruksslitage. fläckar, märken, rostangrepp, plasthylsa saknas samt med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stegpall, höjd 58 cm

Antal besök: 381