MANOLO VALDÉS. ”Drottning Mariana”.

1106019. MANOLO VALDÉS. ”Drottning Mariana”.

Etsning och collage
Signerad och numrerad 23/30
56 x 37 cm.

Med ram.
Det har inte undersökts utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning och collage
Signerad och numrerad 23/30
56 x 37 cm.

Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 934