SOFFA, barockstil, 1900-talets första hälft.

110600. SOFFA, barockstil, 1900-talets första hälft.

Tygklädsel med dekor av medaljonger. Längd ca 145 cm.

Slitage, fläckar. Renoverad, omklädd. Hålmärken efter tidigare klädsel. Ett ben i behov av limning. Skadad klädsel på bakstycke samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 526