POCKETSPEL, 2 st, Nintendo Game & Watch, 1980-tal.

1105797. POCKETSPEL, 2 st, Nintendo Game & Watch, 1980-tal.

Nintendo Game & Watch, 1983, Model no: MW-56
Nintendo Game & Watch, 1981, Model no: FR-27

Brick game 2-in-1 medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas. En batterilucka lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brick game 2-in-1 medföljer.

Antal besök: 2 391