BARSTOLAR, 1 par, 1900-tal.

BARSTOLAR, 1 par, 1900-tal.
110574. BARSTOLAR, 1 par, 1900-tal.

Fot i metall, sits i konstläder.
Höjd 72 cm.

Slitage, repor, en dyna med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm.

Antal besök: 530