HYLLSYSTEM, Gustav Bahus, Norge, 1960-tal.

110550. HYLLSYSTEM, Gustav Bahus, Norge, 1960-tal.

Teak, bestående av bla 6 skåp och lådkonsoler samt ca 34 st hyllplan.

Omfattande slitage, skador, kompletteringer, färgfläckar, repor, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 014