SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

11055. SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

Total längd 169, bredd 112, höjd 74 cm.

Slitage, fuktfläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 475