HUBERT ROBERT. HANS ART. Samspråkande män vid ruin. Tidigt 1800-tal. Olja på duk. Osignerad.

110549. HUBERT ROBERT. HANS ART. Samspråkande män vid ruin. Tidigt 1800-tal. Olja på duk. Osignerad.

45 x 37 cm.

Ställvis färgsläpp samt hårt krackelerad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Antal besök: 2 513