EMALJFÖREMÅL, 12 st, Kockums, Ronneby/Kallinge.

1105451. EMALJFÖREMÅL, 12 st, Kockums, Ronneby/Kallinge.

Två baljor, ett ovalt fat, fyra grytor, tre burkar med lock och två kannor.

Bruksslitage. Emaljskador. Några delar anlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 331