ARVID HERBERT. "Arles sur Rhone". Olja på duk. Signerad och daterad 1926.

110533. ARVID HERBERT. "Arles sur Rhone". Olja på duk. Signerad och daterad 1926.

43 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 30 cm.

Antal besök: 1 156