RAMAR, ett par, Gustavianska, 1700/1800 tal.

110526. RAMAR, ett par, Gustavianska, 1700/1800 tal.

Yttermått 22 x 19 cm.
Skuren dekor med pärlbård.
Senare akvareller, 1800 tal, Möjligen Italien.

Åldersrelaterat slitage.
senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 22 x 19 cm.
Skuren dekor med pärlbård.

Åldersrelaterat slitage.
senare glas.

Antal besök: 817