FLASKA, blått glas, sannolikt 1700-tal.

110479. FLASKA, blått glas, sannolikt 1700-tal.

Höjd 44 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 143