PETER REICHET. Fiskare bär upp en fisk. Pastell. Ryssland. Signerad och daterad -90.

110463. PETER REICHET. Fiskare bär upp en fisk. Pastell. Ryssland. Signerad och daterad -90.

79 x 95 cm

Proveniens: Grenen Kunstmuseum, Skagen, Danmark .

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 95 cm

Antal besök: 1 544