OLJEMÅLNING, "vinterlandskap", okänd konstnär.

1104387. OLJEMÅLNING, "vinterlandskap", okänd konstnär.

Bildmått 65 x 104,5 cm, totalt med ram 93 x 133 cm.

Lättare slitage och dukskador, ram med några dekorskador och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 346