MOGENS LOHMANN. Olja på duk. signerad och daterad 1947.

1104022. MOGENS LOHMANN. Olja på duk. signerad och daterad 1947.

höjd 38 cm, bredd 29 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 38 cm, bredd 29 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 550